Art Office – galeria sztuki z pomysłem na wynajem prac

Art Office to najstarsza galeria sztuki na polskim rynku zajmująca się nie tylko sprzedażą, ale też wynajmem dzieł sztuki. Obraz to nie hit kinowy, gdzie człowiek kupuje popcorn, picie i wchodzi do kina żeby poczuć mocne uderzenie hałasu i migotanie miliona barw. Malarstwo działa inaczej, bardziej subtelnie, ale nie mniej mocno. Co ważne – to jak działa nie okazuje się po chwili, tutaj dla odmiany potrzeba czasu. Podobnie jak przy analizie perfum analizuje się trzy etapy ich działania. Dlatego wyróżnia się nutę głowy, nuta serca i nuta bazy. Takie podejście pozwala wyróżnić pierwsze, drugie wrażenie od powiedzmy „rdzenia zapachu”. (Przy okazji, z zupełnie innej beczki, wklejam link do ciekawej pracy na temat konceptualnych metafor olfaktorycznych – fajna rzecz) .

galeria Art Office
galeria Art Office

Prezentacja wyników podanych przez przeglądarkę Google w dniu 09.07.2021, godz. 12:40 po wprowadzeniu hasła: art office obraz na płótnie czy na desce /zakładka grafika/. Budulec graficzny wykorzystano w ramach prawa cytatu tj. w oparciu o art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. z 2021r. poz. 1062 ze zm. Autorki/rzy lub właścicielki/le i źródło poboru tworzywa wizualnego:
Art Office,https://artoffice.pl/sklep/obraz-na-plotnie-czy-na-desce/

Podobnie postrzegany jest obraz. Jest pierwsze uderzenie, potem działanie początkowe i rdzeń, baza, główne działanie. To główne działanie ujawnia się często dopiero po pewnym czasie. Mogą to być tygodnie, miesiące czy nawet lata. Na przykład, kiedy u naszej babci/kolegi z klasy/chłopaka wisiał dany obraz, którego początkowo nawet nie zauważaliśmy a który z czasem, w naszej głowie stał się bramą, portalem do świata tej osoby. Dlatego wynajem obrazu to niegłupi pomysł. Można się z pracą oswoić i z czasem poczuć czy to jest naprawdę to i kupić dany obraz lub nie.